V poslední pracovní den v týdnu se Vás budeme snažit zaujmout atraktivními zpátečními letenkami Dublin – San Francisco, od prověřeného přepravce Delta Airlines, jenž lze nyní sehnat jen za 10 860 Kč, včetně všech letištních poplatků! Velké množství termínů od října až do března následujícího roku jako bonus! Celá nabídka i s možností okamžité rezervace je k dispozici zde.

San Francisco je město v USA, které spadá do oblasti San Francisco Bay Area. Se svými téměř 800 000 obyvateli je 4. nejlidnatějším městem státu Kalifornie a 14. nejlidnatější město Spojených států. Řadí se mezi nejhustěji obydlená města USA. San Francisco je také vyhledávaným cílem turistů díky velkému množství zajímavostí a památek. Je označováno za jedno z nejkrásnějších měst na světě.
Goldengateská úžina v Sanfranciském zálivu poskytla místo pro vybudování stejnojmenného města, které dnes spolu s dalšími městy na pobřeží zálivu (především San Jose a Oakland) tvoří šestimiliónovou aglomeraci. Na konci 19. století zde byly vybudovány 4 univerzity. San Francisco je významnou dopravní křižovatkou, s městy Berkeley a Oakland ho pojí mosty, ale také podzemní dráha Bart. Také je zde letiště. San Francisco představuje zároveň i hlavní námořní centrálu severní Kalifornie.