Letecká společnost Travel Service a.s. existuje na českém trhu již od roku 1997 a v současné době je největší českou soukromou leteckou společností a současně jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících charterových leteckých společností ve střední Evropě. Flotila společnosti Travel Service se skládá z následujících typů letadel: 2x Boeing 737 – 500, 1 x Boeing 767 – 300 ER, 13 x Boeing 737 – 800, 2 x Airbus A320, 2 x Cessna 680 Citation Sovereign. Celkem tedy společnost disponuje 21 letadly.

Travel Service provozuje od roku 2004 také jediný pravidelné nízkorozpočtové linky pod značkou Smart Wings jako jediná společnost v České republice. Od roku 2007 se nabízené služby společnosti Travel Service rozrostly o provozování privátních letů. V roce 2009 letecká společnost Travel Service přepravila 2,7 miliónu cestujících. Letadla Travel Service přistávají během roku na více než 250 letištích 4 kontinentů.

Společnost je také oficiálním leteckým přepravcem české fotbalové reprezentace. Letecká společnost Travel Service se kromě pravidelné letecké přepravy pod značkou Smart Wings zaměřuje především na provozování charterových letů (Evropa, Afrika, Asie, Latinská Amerika). Travel Service je v České republice největší společností na trhu charterové letecké přepravy. Právě pro charterové lety má Travel Service vyčleněnou největší flotilu. V listopadu 2003 Travel Service rozšířil portfolio služeb také o pravidelné linky do exotických destinací. Během zimního letového řádu letadla Travel Service směřují z Prahy do exotických destinací – na Kubu, do Thajska, na Maledivy, do Mexika, na Mauritius, na Srí Lanku, Jamajku, do Keňi, na Kapverdské ostrovy, Indie (Goa), do Egypta či na Kanárské ostrovy.