Pondělí přineslo velice pěknou cenu na letenky z Prahy do hlavního města Spojených arabských emirátů Abú Dhabí, za pouhých 6 390 Kč, včetně všech letištních poplatků! Odlet do této překrásné metropole je možné naplánovat mezi prosincem až březnem, přičemž dovolenou si můžete poté protáhnout až do konce dubna. Návrat je naplánovaný do krásného italského města Milán. Neváhejte a využíjte této jedinečné nabídky zde.

Abú Dhabí (často psáno též Abú Zabí) je hlavní město Spojených arabských emirátů a metropole stejnojmenného emirátu. Město má 1 500 000 obyvatel.
Město má za sebou pestrou minulost zahrnující období, kdy bylo útočištěm pirátů. Od 60. let 20. století prošlo město závratnou přeměnou do moderního střediska se širokými bulváry a vysokými budovami. Ze starého města do dnešních dnů zůstalo jen pramálo, výjimku tvoří Starý palác, který reprezentuje jednu z nejstarších budov postavenou nad pramenem. Poblíž města se nachází mezinárodní letiště. Byly zde pořádány mezinárodní soutěže v letecké akrobacii Red Bull Air Race.